xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Základy stromolezení

Kurz “Základy stromolezení” je uzpůsoben pro pracovníky, kteří provádění ořezy či kácení stromů lezeckou technikou – takzvaně “z lana”. Během kurzu si osvojí základní znalosti a praktické dovednosti pro bezpečnou práci na stromech. Školení probíhá v malých skupinkách max. do 6 osob.

Praktický nácvik probíhá na stromech vedle Polygonu (v případě špatnho počasí některé činnosti můžeme trénovat na Polygonu). Každopádně kdo je připraven, není překvapen - připravte se raději i na práci za špatného počasí.

Vybavení vám rádi zdarma způjčíme a budete si moci vyzkoušet vybavení přidevším od firem Petzl a Singingrock.

VSTUPNÍ ŠKOLENÍ

Jedná se o třídenní základní školení, která jsou určená jak jednotlivcům, tak i uzavřeným skupinám. Pro uzavřené skupiny možno dohodnout termíny školení kdykoliv dle potřeby.

Délka: 3 dny á 8 hodin (liší se dle počtu účastníků ve skupině – 20 až 24 hodin)

arbo

OPAKOVACÍ ŠKOLENÍ

Povinné zákonné periodické proškolení (doporučeno 1x za rok) je určené pracovníkům, kteří již absolvovali vstupní školení.

Délka: 1 den á 7 hodin (liší se dle počtu účastníků ve skupině – 6 až 7 hodin)

logo-orsus-mobile_W

Poskytujeme komplexní servis pro práce ve výškách. Poskytujeme odborné poradenství, školíme pracovníky, dodáváme OOP proti pádu a realizujeme jeho revize. V neposlední řadě výškové práce také sami provádíme - instalace reklamních nosičů, servisní práce, rizikové kácení a další.

Follow Us

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kontakty

Minigalerie