VE VÝŠKÁCH JSME DOMA

Specializujeme se práci ve výškách.

Naší prioritní činností je především provádění školení a kurzů pro bezpečný pohyb ve výšce. Kromě toho nabízíme také poradenství v oblasti technologických postupů či výběru vhodného způsobu zajištění a také prodej a revize OOP proti pádu.

V neposlední řadě výškové práce také přímo provádíme a díky našim dlouholetým zkušenostem v oboru jsme Vám schopni nabídnout široké spektrum služeb, mezi které patří instalace reklamních poutačů, úklidové práce, rizikové kácení stromů, stavební práce a mnoho dalších.

Prostě – ve výškách jsme doma.

POZNEJTE NÁŠ TÝM

Jsme zkušený a flexibilní tým s působností po celé ČR a občas vyjíždíme i do okolních zemí.

safarik

Marek Šafařík

Vedoucí pobočky Olomouc, Lektor

Firmu MD ORSUS založil až v roce 2016, ale už roky před tím školil jako fyzická osoba. Svůj první kurz odškolil již v roce 2006 a své první výškové práce dělal v roce 1999.

polak

Jan Polák

Vedoucí pobočky Praha, Lektor

Ve firmě je z celého týmu nejkratší dobu, ale lezecké a "výškařské" zkušenosti sbíral již dávno před vstupem do ORSUS. A kromě toho rád jezdí plachtit na moře ...

Joza

Josef Kotek

Lektor

Nejmladší člen týmu ORSUS, ale přesto již zkušený školitel a navíc s nejvyšší odborností z oblasti stromolezení v celém týmu.

poly

Jiří Polášek

Lektor

Nejdéle spolupracující lektor ORSUS. Kromě lezení se specializuje také na vodu - jezdí na kajaku a sám také školí záchranu na divoké vodě. Pokud tedy zrovna necestuje po Kanadě ...