Pro každé školení se snažíme vždy najít nejlepší prostor. Někdy je lepší trénovat přímo v objektu zákazníka, někdy je lepší být na našem krytém Polygonu. Ale rozhodující slovo má vždy zákazník a my se přizpůsobíme.
ŠKOLÍCÍ AREÁLY
mapa-CR-kraje-2024-new

POLYGON OLOMOUC

Náš vlastní krytý Polygon se nachází v blízkosti Olomouce. Jeho kapacita je 10 osob a kromě vybavení pro školení širokého spektra výškových prací nabízí také útulnou učebnu s kuchyňkou.
ps_polygon

POLYGON LOUNY

Náš druhý krytý Polygon připravujeme v blízkosti Loun (v provozu od 11-2024). Jeho kapacita bude cca 14 osob a kromě vybavení pro školení širokého spektra výškových prací nabízí také útulnou učebnu s kuchyňkou.

radonice2

LANOVÝ PARK VÁVROVKA - VESELÍ NAD LUŽNICÍ

V rámci lanového parku Vávrovka máme kromě simulace šikmé střechy a slaňovacích konstrukcí nainstalované také 2 příhradové stožáry. A k tomu je samozřejmě k dispozici i stylová školící místnost.

vávrovka02_s

ROPEHALL KOLÍN

Moderně vybavená zrekonstruovaná tréninková hala je určena pro výcvikové účely. Obsahuje všechny konstrukční a technické prvky pro nácvik všech aktivit pro práci ve výškách a nad volnou hloubkou.

ROPEHALL

POLYGON KLADNO A PONIKLÁ

Skvěle vybavené Polygony firmy Singing Rock, které občas pro svá školení také využíváme. Pokud jste z Čech, jsou pro vás samozřejmě lépe dostupné.
polygon-kladno

LANOVÁ CENTRA PROUD - PRAHA, BRNO, HARRACHOV

Lanová centra PROUD jsou venkovní areály, které nám výborně slouží pro nácvik zákaldních dovedností pro výškové práce. Brno, Praha, Harrachov.
lc-brno