Při objednávkách na 3000 Kč je doprava zdarma.

orsus_logo_s

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ - 0 KČ
Oznámíme Vám emailem nebo telefonicky, že si objednané zboží můžete vyzvednout na našem Polygonu případně po domluvě dopravíme do Olomouce.
Otevírací doba - po domluvě 🙂

balik_na_postu

BALÍK NA POŠTU - 130 KČ
Pouze pro zásilky do 30 kg, doručení do druhého pracovního dne ode dne expedování balíku).
O expedici je budete vždy informováni e-mailem nebo telefonicky. O tom, že je zásilka připravena k vyzvednutí, budete informováni elektronicky, papírovou výzvu již ve schránce nenajdete.

Zásilku si vyzvednete tak, že se na přepážce jednoduše prokážete dokladem totožnosti a sdělíte přepážkové pracovnici buď číslo balíkové zásilky, které jste obdrželi v SMS nebo e-mailu, nebo sdělíte svoje mobilní telefonní spojení, nebo e-mailovou adresu (resp. spojení, na které Vám byla zásilka avizována).

ppl_cz_logo

PPL PARCEL BUSINESS - 100 KČ
Pouze pro zásilky do 30 kg, doručení do druhého pracovního dne ode dne expedování balíku).
O expedici je budete vždy informováni e-mailem nebo telefonicky.

V případě nezastižení na uvedené adrese Vám bude zanecháno oznámení. Pokud doručení není úspěšné budete informováni o uložení jeho zásilky na příslušném depu. Průběh doručení balíku můžete sledovat na webu.

zasilkovna

ZÁSILKOVNA - 69 Kč (DOBÍRKA 89 Kč)
Objednané produkty Vám budou dopraveny zpravidla do druhého dne na vybrané výdejní místo Zásilkovny. Seznam výdejních míst s jejich detaily naleznete i zde https://www.zasilkovna.cz/pobocky.

V okamžiku expedice obdržíte email o předání zásilky přepravci, společně s číslem zásilky a odkazem, kde je možné sledovat průběh doručování (https://www.zasilkovna.cz/vyhledavani). Po doručení na výdejní místo budete informování e-mailem i formou SMS, že je Vaše zásilka připravena. Obdržíte heslo pro vyzvednutí, které slouží jako doklad pro ověření (zásilka tedy může být vydána i jiné osobě, které své heslo sdělíte).